GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

   Müşteri Hizmetleri

   BÖLÜM – 1: GİRİŞ

   1. Giriş
   Kişisel verilerin korunması, Starklips Otomotiv Montaj Ürünleri Endüstriyel Kimyasalları San. Ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle kısaca “STARKLİPS” veya “Şirket” olarak anılacaktır) açısından büyük önem arz etmekte olup, Şirketin öncelikleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda STARKLİPS bünyesinde çalışmak için iş başvurusunda bulunan çalışan adaylarının, STARKLİPS bünyesinde sigortalı olarak çalışan kişilerin, Şirket yetkililerinin, merkez ofis ve tesis ziyaretçilerinin, STARKLİPS’ in ticari ilişki içerisinde olduğu kurum ve kuruluş çalışanlarının, yetkililerinin ve Şirket’in bir şekilde kişisel verisini işlediği üçüncü kişilerin kişisel verilerinin korunmasına azami hassasiyet gösterilmektedir.
    
   İlgili mevzuat gereğince işlenen kişisel verilerin korunması için STARKLİPS tarafından gereken idari ve teknik tedbirler alınmaktadır. Bu Politika’ da kişisel verilerin işlenmesinde STARKLİPS’ in benimsediği ve aşağıda sıralanan temel ilkelere ilişkin detaylı açıklamalarda bulunulacaktır:
   • Kişisel verileri hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun işleme,
   • Kişisel verileri doğru ve gerektiğinde güncel tutma,
   • Kişisel verileri belirli, açık ve meşru amaçlar için işleme,
   • Kişisel verileri işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü işleme,
   • Kişisel verileri ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza etme,
   • Kişisel veri sahiplerini aydınlatma ve bilgilendirme,
   • Kişisel veri sahiplerinin haklarını kullanması için gerekli sistemi kurma,
   • Kişisel verilerin muhafazasında gerekli tedbirleri alma,
   • Kişisel verilerin işleme amacının gereklilikleri doğrultusunda üçüncü kişilere aktarılmasında, ilgili mevzuata ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu (“KVK Kurulu”) düzenlemelerine uygun davranma,
   • Özel nitelikli kişisel verilerin işlenmesine ve korunmasına gerekli hassasiyeti gösterme.
   1. Politikanın Amacı
   Bu Politika’nın temel amacı, Şirket tarafından hukuka uygun bir biçimde yürütülen kişisel veri işleme faaliyeti ve kişisel verilerin korunmasına yönelik benimsenen sistemler konusunda açıklamalarda bulunmak, bu kapsamda çalışan adaylarımız, çalışanlarımız, Şirket yetkililerimiz, ziyaretçilerimiz, STARKLİPS’ in ticari ilişki içerisinde olduğu kurum ve kuruluş çalışanları ile yetkilileri ve üçüncü kişiler başta olmak üzere kişisel verileri Şirket tarafından işlenen kişileri bilgilendirilerek şeffaflığı sağlamaktır.
   1. Kapsam
   İşbu Politika; , Şirket bünyesinde çalışmak için iş başvurusunda bulunan çalışan adaylarının, STARKLİPS bünyesinde sigortalı olarak çalışan kişilerin, Şirket yetkililerinin, merkez ofis ve tesis ziyaretçilerinin, Şirket’in ticari ilişki içerisinde olduğu kurum ve kuruluş çalışanlarının, yetkililerinin ve STARKLİPS’ in bir şekilde kişisel verisini işlediği üçüncü kişilerin otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla işlenen tüm kişisel verilerine ilişkindir.
   1. Politikanın Yürürlüğü
   İşbu Politika STARKLİPS tarafından düzenlenerek [****] tarihinde alınan Yönetim Kurulu kararıyla yürürlüğe girmiştir. Politika STARKLİPS’ in internet sitesinde yayımlanmakta ve kişisel veri sahiplerinin talebi üzerine ilgili kişilerin erişimine sunulmaktadır.
    
   Ödeme Seçenekleri
   KURUMSAL
   ÜYELİK HAKKINDA
   MÜŞTERİ HİZMETLERİ
   KARGO VE TESLİMAT
   E-posta adresinizi bırakın, yeniliklerden haberdar olun
    
    
    
   Reyondanal.com bir
   Starklips Otomotiv
   kuruluşudur.
    
   FacebookTwitterInstagramGoogle+

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.