GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

   Müşteri Hizmetleri

   Güvenli Alışveriş

   Güvenli Ödeme
   Bize emanet etmiş olduğunuz kişisel ve mali verilerinizi koruma konusundaki sorumluluğumuzun farkındayız. Reyondanal.com, kişisel ve mali verilerinizi korumak amacı ile güvenlik yazılımları, güvenlik duvarı ve çeşitli güvenlik teknolojileri kullanır.
    
   Transport Layer Security (TLS) Teknolojisi
   Reyondanal.com alışverişinizi maksimum güvenlik içerisinde tamamlayabilmeniz için, Transport Layer Security (TLS) teknolojisi kullanmaktadır. TLS teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi ve ticari bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.
   Transport Layer Security (TLS) ve Secure Sockets Layer (SSL) şifreleme protokolleri, bir bilgisayar ağı üzerindeki iletişim güvenliğini sağlamak üzere tasarlanmışlardır. Bu protokoller ile kimlik doğrulaması ve çeşitli veriler asimetrik şifreleme kullanılarak karşı tarafa gönderilir ve yalnızca alıcı tarafından şifresi çözülebilir. Böylece müşteri ve Reyondanal.com sunucusu arasındaki veri gizliliği ve sağlanmış olur. Web tarama, elektronik posta ve internet faks gibi uygulamalarda yaygın kullanılmakta olan TLS şifreleme protokolü, artık anlık mesajlaşma ve VoIP hizmetlerinde de kullanılmaya başlanmıştır.
    
   Reyondanal.com sunucuları daimi olarak güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır.
   Reyondanal.com’da alışveriş yaparken %100 güvenli alışveriş gerçekleştirdiğinizden emin olabilirsiniz! TLS Sertifikası ve kullanmakta olduğumuz güvenlik duvarı şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve maksimum düzeyde güvenliğinizi sağlar.
    
   Kredi Kartı Güvenliği
   Reyondanal.com, kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde güvenli veri iletimi için TLS şifreleme protokolü, sunucu ve web sitesi güvenliği için güvenlik duvarı, antivirüs yazılımı ve en iyi servis sağlayıcılarla çalışmaktadır.
   Reyondanal.com kart bilgilerinizi, şifrelerinizi ve üye olurken paylaşmış olduğunuz bilgiler hariç hiçbir kişisel bilginizi kayıt etmez, saklamaz. Bu nedenden dolayı sitemizden yapacağınız her yeni alışverişte kart bilgilerinizi tekrardan girmeniz gerekecektir.    
   Ödeme Seçenekleri
   KURUMSAL
   ÜYELİK HAKKINDA
   MÜŞTERİ HİZMETLERİ
   KARGO VE TESLİMAT
   E-posta adresinizi bırakın, yeniliklerden haberdar olun
    
    
    
   Reyondanal.com bir
   Starklips Otomotiv
   kuruluşudur.
    
   FacebookTwitterInstagramGoogle+

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.